735 980 909
smartboat@smartboat.pl

SmartBoat Extreme II – Pb 14,4 Ah

Design’em łódki zajęła się firma projektująca karoserie ekskluzywnych samochodów sportowych. My dołożyliśmy nasze wieloletnie doświadczenie techniczne. Z tego połączenia wyszła nam super robota. Łódka wygląda świetnie, świetnie też zachowuje się na wodzie. Pod względem wędkarskim jest idealna. Część górna kadłuba jest wykonana z tworzywa ABS wzmacnianego włóknem szklanym. Cześć dolna wykonana została z laminatu żywicy poliestrowej wzmacnianej włóknem szklanym. Technologia wykorzystywana do produkcji jachtów, bardzo odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Klapy zrzutowe wykonane z blachy aluminiowej 2 mm. Uchwyt i turbiny wykonane ze stali nierdzewnej polerowanej.

Wymiary:

69 cm długości, 49 cm szerokości i 28 cm wysokości.  Kształt katamaranu – najbardziej stabilna konstrukcja. Gabaryty zostały tak dobrane aby móc pływać na każdej wodzie od najmniejszych zbiorników po potężne zaporówki oraz rzeki. Z doświadczenia z poprzednimi modelami wiedzieliśmy, że duża łódka jest idealna na duże zbiorniki natomiast w transporcie nie każdemu to pasowało. Znowu malutka łódka niestety nie podoła potężnym falom jakie można spotkać min. na Rybniku czy dużych zaporówkach. Dlatego dobraliśmy tak gabaryty aby klient kupując jedną łódkę miał ją na wszystkie wody
gdzie tylko zechce wędkować bez obawy że się z nią coś stanie a w transporcie nie będzie zajmowała dużo miejsca. Dodatkowo prędkość jaką osiąga ta łódka ( ok. 110 m/min ) pozwala bezpiecznie przebijać się przez duże fale.

Do komór zanętowych możemy wrzucić aż 10 l zanęty !!!

W łódce są dwie komory zanętowe, niezależnie otwierane. Prześwity komór zrzutowych są największe spośród dostępnych na rynku modeli i wynoszą 13 cm x 33 cm każda komora. Dodatkowo możemy wyjąć przegrodę dzielącą komory i mamy potężny jeden zsyp.

Wewnątrz łódka została naszpikowana elektroniką z najwyższej półki modelarskiej. Przewaga to podzespoły firmy Futaba i Graupner (jedne z najlepszych firm modelarskich na rynku światowym ).

Prędkość łódki to aż 110 m/min !!!

Radio 2,4 Ghz gwarantuję zasięg do 500 m. ( Za dopłatą montujemy radio Futaba )

Oświetlenie jest włączane z poziomu radia, co umożliwia płynna regulację natężenia światła w mocnych diodach LED nawigacyjnych – niezbędnych w warunkach słabej widoczności, jak również w wbudowanym halogenie – o wysokiej mocy dzięki zastosowaniu Piranha LED High Flux.

Napęd łodzi składa się z dwóch silników klasy 650 wysokoobrotowych o niskim zużyciu prądu. Łódka nie posiada steru, sterowanie odbywa się za pomocą regulatorów obrotów. Dzięki temu możemy płynnie regulować prędkość, a sama łódka jest bardzo zwrotna – co pozwala na obrót we własnej osi (w czasie nawracania). Posiadamy pełną kontrolę nad czasem naszych wywózek, poprzez wbudowany cyfrowy miernik monitorujący ciągle poziom naładowania akumulatorów, a jego charakterystyczny niebieski kolor podkreśla estetykę wizualną naszej łódki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, konfigurujemy łódkę SmartBoat Extreme II z zastosowaniem jednym z trzech pakietów zasilających:

  • Akumulatory żelowe o pojemności 14,4 Ah, znajdą je Państwo w standardowym wyposażeniu łódki Extreme II – dystans jaki możemy pokonać to ok. 5 km.
  • Akumulatory Li-Ion ( nie mylić z Li-Po ) o pojemności 50 Ah, dzięki którym pokonujemy dystans ok. 21 km . Mile możemy dodać, że jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy te akumulatory na rynek w naszych łódkach Extreme pierwszej generacji – było to wielkim sukcesem, co udowadniają inni biorąc z nas przykład 😉
  • Akumulatory Li-Ion o pojemności 100 Ah !!! Tutaj podnieśliśmy sobie poprzeczkę oraz konkurencji. Dzięki zastosowaniu tego pakietu, Extreme II Pro przepłynie dystans aż 42 km !!! Teraz już nie trzeba się martwić o wytrzymałość akumulatorów przy dłuższych zasiadkach. Żadna konkurencyjna łódka nie przepłynie takiego dystansu na jednym komplecie akumulatorów !!!

Warto także dodać, że dzięki zastosowaniu akumulatorów Li-Ion nie tylko wydłużamy przyjemność z użytkowania łódki, ale także skracamy czas ładowania kilkakrotnie – w porównaniu do akumulatorów żelowych – dzięki zastosowaniu profesjonalnych programowanych ładowarek procesorowych wykorzystywanych w zawodowym modelarstwie, co także wpływa na przedłużoną żywotność naszych pakietów.

„System Back-Up” – Jest to system awaryjnego zasilania, który pozwala bezpiecznie dopłynąć do brzegu w przypadku rozładowania głównych akumulatorów, a sercem tego sytemu jest akumulator Li-Ion o pojemności 5Ah!

W modelach SmartBoat Extreme II Pro – System Bach-Up montowany jest w cenie łódki !

W standardowym wyposażeniu otrzymujesz:

  • Łódkę SmartBoat Extreme II
  • Aparaturę FlySky Fs i6x 2.4 Ghz
  • Akumulatory żelowe Pb 2x 7,2Ah
  • Ładowarkę do akumulatorów Pb
  • Zestaw bezpieczników
  • Instrukcję obsługi w j. polskim

Gwarancja 24 miesiące. Zapewniamy serwis pogwarancyjny.

Cena: 3 350 zł

Akcesoria dodatkowe

Echosondy i GPS

torby

akumulatory i pakiety

aparatury 2,4 gh

złączki i bezpieczniki

pozostałe  akcesoria